727-705-337 biuro@hempoptima.com

Firma zajmująca
się kompleksową
obsługą konopi

DOSTARCZANIE ZASOBÓW I MASZYN

Przy zakładaniu plantacji konopi jedną z najważniejszych kwestii jest dobór optymalnej odmiany do zakładanego celu uprawy. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie dopuszczone do uprawy odmiany zawarte w europejskim katalogu oraz wiele autorskich odmian stworzonych przez naszych breederów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami przez formularz dostępny na stronie. Nasi specjaliści dobiorą optymalną odmianę dla Twojej uprawy.

W ramach współpracy przeprowadzimy kompletny audyt zasobów Twojego przedsiębiorstwa, na podstawie którego stworzymy unikalną ofertę sprzętu oraz instalacji potrzebnych do rozpoczęcia uprawy. Dzięki kompleksowemu podejściu możesz zaoszczędzić do 40% kosztów związanych z wyposażeniem uprawy.

Dużą wagę przykładamy do innowacji, które na bieżąco sprawdzamy, aby rzetelnie doradzać naszym klientom. Mamy przyjemność prowadzić eksperymenty na niezwykle wydajnych systemach hydroponicznych. O szczegółach chętnie opowiedzą nasi konsultanci, którzy mogą przygotować indywidualny projekt instalacji hydroponicznej dla Twojej uprawy.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całego świata, operacje międzynarodowe nie stanowią dla nas problemu. Zapewnimy certyfikowane i zgodne ze standardami GMP maszyny do przetwórstwa konopi, dzięki którym Twoja firma zyska dostęp do klientów z sektora farmaceutycznego. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z prowadzeniem dokumentacji importowej i eksportowej oraz niezbędnymi pozwoleniami. Nasi konsultanci w Twoim imieniu złożą potrzebne zapytania informacyjne (RFI) oraz odpowiednie zapytania ofertowe (RFP, RFQ, RFT).

 

  • Audyt zasobów firmy
  • Kompleksowe wyposażenie upraw
  • Instalacje hydroponiczne
  • Certyfikowane maszyny
  • Operacje międzynarodowe
  • Dokumentacja importowa oraz eksportowa i niezbędne zezwolenia
  • Zapytania informacyjne (RFI), zapytania ofertowe (RFP, RFQ, RFT)

Bez względu na poziom zaawansowania,
znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Twojej uprawy.

 

Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań dla branży konopnej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy, aby otrzymać indywidualną ofertę lub umówić konsultację. Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Dane kontaktowe

727-705-337

biuro@hempoptima.com