727-705-337 biuro@hempoptima.com

Firma zajmująca
się kompleksową
obsługą konopi

PLANOWANIE BIZNESU CANNABIS

Branża cannabis notuje co roku gigantyczny wzrost, co daje ogromne możliwości inwestycyjne, ale niesie za sobą także duże ryzyko. Dzięki fundamentom w postaci starannie przygotowanej analizy biznesowej, symulacji kosztów i możliwości, możesz zminimalizować ryzyko i zarabiać na jednej z najszybciej rozwijających się branż świata.

Od 2017 r. wartość światowego rynku konopi wzrosła 400% z 7,7 mld do 31,4 mld dolarów. Specjaliści z agencji Brightfield Group, jednej z największych agencji badań rynku – w oparciu o analizy rynku i zmian prawnych – estymują, że do 2030 r. rynek konopi będzie wart 300 mld dolarów.

To jednak tylko wierzchołek góry lodowej, branża konopna mimo szybkiego rozwoju pozostaje hermetyczna i rządzi się swoimi prawami. Na przedsiębiorców na rynku cannabis czeka wiele pułapek prawnych, technologicznych oraz społecznych, z którymi pomagamy się uporać dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Hempoptima tworzy branżę konopną od 2018 r. Dzięki wypracowanym kontaktom oraz systemom działania jesteśmy w stanie realizować najbardziej skomplikowane projekty. Mamy doświadczenie w zaawansowanych wdrożeniach, a nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Starannie i kompleksowo zaplanujemy realizację Twojej uprawy w modelu seed-to-sale.

 

  • Starannie przeprowadzony audyt
  • Dokładna analiza modelu biznesowego
  • Spójny biznesplan
  • Rzetelne prognozy finansowe
  • Dobra identyfikacja niszy rynkowej
  • Rekrutacja kluczowego personelu

Bez względu na poziom zaawansowania,
znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Twojej uprawy.

 

Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań dla branży konopnej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy, aby otrzymać indywidualną ofertę lub umówić konsultację. Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Dane kontaktowe

727-705-337

biuro@hempoptima.com