727-705-337 biuro@hempoptima.com

Firma zajmująca
się kompleksową
obsługą konopi

PROJEKTOWANIE I BUDOWA OBIEKTÓW

Projektowanie i budowa obiektów to kluczowa kwestia przy wdrażaniu zaawansowanych systemów jakości, takich jak GACP czy GMP. Zgodność obiektu z obowiązującymi normami to bezapelacyjnie jedno z największych wyzwań dla przedsiębiorców decydujących się na wyspecjalizowane uprawy. Dzięki doświadczeniu w realizacjach projektów upraw halowych oraz pod osłonami, Hempoptima przygotuje projekt minimalizujący to ryzyko.

Znamy obowiązujące prawo i wytyczne brane pod uwagę przy ocenie budynku, jego lokalizacji oraz wyposażenia, dzięki czemu projekt przygotowany przez naszych specjalistów będzie Twoim asem w rękawie. Mamy doświadczenie w przekształcaniu istniejących obiektów, na przykład szklarni po uprawach pomidorów do warunków plantacji konopi. Przeprowadzimy audyt Twojej infrastruktury i na jego podstawie przygotujemy indywidualny projekt. Jeżeli posiadasz budynki, szklarnie lub nieużywane tunele uprawowe, skontaktuj się przez formularz dostępny na stronie. Nasz konsultant przygotuje dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Do każdej realizacji możemy przygotować indywidualny plan zabezpieczenia obiektu przed dostępem osób niepowołanych oraz dostarczymy projekt systemów zapobiegających nielegalnym działaniom ze strony personelu oraz osób trzecich. Wdrożenie takich rozwiązań jest konieczne przy planowaniu wyspecjalizowanych upraw i uzyskaniu certyfikatów poświadczających jakość produkcji.

Nasze działania planujemy w trosce o środowisko naturalne. Dlatego wszystkie systemy i procedury wdrażamy, korzystając z polityki zero waste. Posiadamy w swoim portfolio instalacje aquaponiczne do hodowli ryb produkujące własny biohummus oraz autorskie systemy kompostowania.

 

  • Projekt architektoniczny
  • Plany zabezpieczające przed dostępem osób niepowołanych
  • Planowanie i wdrożenie systemów kontroli i ewidencji
  • Wybór obiektu zgodnego z planowanymi wdrożeniami
  • Plany zabezpieczające przed nielegalnymi działaniami

Bez względu na poziom zaawansowania,
znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Twojej uprawy.

 

Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań dla branży konopnej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy, aby otrzymać indywidualną ofertę lub umówić konsultację. Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Dane kontaktowe

727-705-337

biuro@hempoptima.com