727-705-337 biuro@hempoptima.com

Firma zajmująca
się kompleksową
obsługą konopi

STRATEGIE MARKETINGOWE I DYSTRYBUCYJNE

W obrębie naszej działalności funkcjonuje wewnętrzny dział marketingowy oraz sklep internetowy z olejkami, suszami i akcesoriami. Z powodu wciąż niespójnego prawa dotyczącego sprzedaży produktów konopnych w sieci, wielu reklamodawców blokuje część treści oraz utrudnia targetowanie i pozycjonowanie.

Nasi specjaliści od marketingu przeprowadzą Cię przez wszelkie zawiłości oraz przedstawią sposoby obejścia ograniczeń nakładanych przez Facebooka czy Google Ads. Opracujemy dla Twojej działalnośći kompleksowy plan marketingowy, branding, strategię produktową i dystrybucyjną.

W usłudze zawiera się szczegółowa analiza rynku, profil klienta, a co za tym idzie, analiza możliwości marketingowych i dystrybucyjnych. Przygotujemy dla Ciebie projekt kampanii oraz kalkulację kosztów związanych z marketingiem wybranych produktów i usług, a także regularne raporty, informujące o przebiegu i efektach naszej pracy.

Bez względu na poziom zaawansowania,
znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Twojej uprawy.

 

Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań dla branży konopnej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy, aby otrzymać indywidualną ofertę lub umówić konsultację. Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Dane kontaktowe

727-705-337

biuro@hempoptima.com