727-705-337 biuro@hempoptima.com

Firma zajmująca
się kompleksową
obsługą konopi

PLANOWANIE BIZNESU CANNABIS

Dobry biznesplan jest podstawą każdej firmy. Nasi specjaliści w oparciu o bezpłatny audyt przygotują indywidualną strategię, która pozwoli uniknąć pułapek biznesu konopnego.

ROZWÓJ I ZWIĘKSZANIE WARTOŚCI TWOJEGO BIZNESU

Rodzaj działalności firmy w branży konopnej wpływa na każdy aspekt jej biznesplanu, który prezentowany jest organom regulacyjnym oraz inwestorom. Zadbamy o wszystkie szczegóły, od których zależy pozyskanie kapitału oraz pozwoleń, aby Twój biznes znacząco zwiększył swoją wartość.

PROJEKTOWANIE I BUDOWA OBIEKTÓW

Zgodność obiektu z obowiązującymi wytycznymi jest kluczowa przy zakładaniu wysoko zaawansowanych upraw. Planując skomplikowane wdrożenia, nie można narazić się na błędy w projektowaniu, ponieważ potrafią być bardzo kosztowne, czasem na tyle, żeby zaprzepaścić całe przedsięwzięcie.

WDRAŻANIE I INTEGRACJA SYSTEMÓW

Rzetelnie przeprowadzony audyt to podstawa do dalszych działań, jest on punktem wyjścia do walidacji planowanych wdrożeń w przedsiębiorstwie klienta. Hempoptima świadczy usługi audytorskie w zakresie zgodności ze standardami GACP, GGAP, GMP.

ZARZĄDZANIE I ZGODNOŚĆ

Skuteczne zarządzanie to klucz do utrzymania wysokiej jakości produkcji oraz świadczonych usług. Zapewnienie wykwalifikowanej kadry zarządzającej to wyzwanie, z którym mierzy się większość rozwijających się przedsiębiorstw. Wiemy, kogo potrzebuje Twoja firma i jak skutecznie rekrutować ekspertów w swoich dziedzinach.

DOSTARCZANIE ZASOBÓW I MASZYN

Znalezienie dostawcy, który posiada w ofercie wszystkie potrzebne zasoby oraz sprawdzone genetyki, bywa trudne. W Hempoptima zrzeszamy certyfikowanych dostawców nasion, sprzętu uprawowego, automatycznych systemów regulacji klimatu oraz zaawansowanych urządzeń przetwórczych zgodnych ze standardami GMP.

STRATEGIE MARKETINGOWE I DYSTRYBUCYJNE

Promocja treści związanych z konopiami bywa trudna. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zebraliśmy zespół specjalistów, którzy radzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Zajmiemy się promocją Twojej firmy w internecie oraz przygotujemy indywidualny plan marketingowy obejmujący działania na skalę europejską.

Bez względu na poziom zaawansowania,
znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Twojej uprawy.

 

Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań dla branży konopnej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy, aby otrzymać indywidualną ofertę lub umówić konsultację. Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Dane kontaktowe

727-705-337

biuro@hempoptima.com