727-705-337 biuro@hempoptima.com

Firma zajmująca
się kompleksową
obsługą konopi

WDRAŻANIE I INTEGRACJA SYSTEMÓW

Wyspecjalizowana produkcja, jaką jest uprawa konopi na cele medyczne, wymaga wdrożenia zaawansowanych systemów kontroli jakości oraz bezpieczeństwa produkcji. Hempoptima posiada doświadczenie w podobnych wdrożeniach na plantacjach w Polsce i za granicą, dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić rzetelny audyt i ocenić koszt oraz możliwości wdrożenia takich standardów jak GACP (dobra praktyka upraw i zbiorów) GGAP (dobra praktyka rolnicza),GMP (dobra praktyka produkcyjna) oraz GDP (dobra praktyka dystrybucyjna).

Nasz personel to eksperci działający w takich branżach jak specjalistyczna produkcja spożywcza, produkcja farmaceutyczna oraz analiza laboratoryjna – dlatego poradzą sobie z najbardziej wymagającymi projektami. Przygotujemy dla Ciebie pełną dokumentację dotyczącą obiektów oraz produkcji, a także stworzymy procedury zapewniające zgodność z najwyższymi standardami jakości. Jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem standardów GACP, GGAP, GMP lub GDP w swoim przedsiębiorstwie, umów się na rozmowę z konsultantem przez formularz kontaktowy na stronie internetowej 

 

  • Certyfikacja obiektów i procesów (wewnętrzny certyfikat)
  • Dobre praktyki rolnicze GAP
  • Global GAP
  • Dobre praktyki uprawy i zbierania GACP
  • Dobra praktyka wytwarzania GMP
  • Dobra praktyka dystrybucyjna GDP

Bez względu na poziom zaawansowania,
znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Twojej uprawy.

 

Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań dla branży konopnej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy, aby otrzymać indywidualną ofertę lub umówić konsultację. Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Dane kontaktowe

727-705-337

biuro@hempoptima.com